Osem Şehrinizde

Yapı sektörünün eğitim öncüsü OSEM, Ankara’daki eğitim merkezine ulaşamayanları da düşündü. OSEM Eğitim Konvoyu yıllardır Türkiye yollarında. 7 Bölgedeki 81 ilde, yüzlerce ilçede size geldik, gelmeye devam ediyoruz.

OSEM Eğitim Konvoyu’nda kimler var?

OSEM Eğitim Konvoyu’nda kimler var?

OSEM Eğitim Konvoyu’nda OSEM’in deneyimli uzman eğitmenleri ile piyasada söz sahibi olmuş bürokrat ve uygulamacılar var. Her bir konvoyda yapım işi konularına hâkim uzman mühendis ve teknik elemanlar ile ihale mevzuatında otorite olan kişiler yer alıyor.

Aynı anda kaç OSEM Eğitim Konvoyu yollarda oluyor?

Aynı anda kaç OSEM Eğitim Konvoyu yollarda oluyor?

Bu güzel ve büyük ülkemizin her noktasına kısa sürede ulaşabilmek için 4 ayrı konvoy oluşturduk. Her konvoyda belirli düzeyde deneyim edinmiş olmak üzere en az iki uzman bulunuyor.

OSEM Eğitim Konvoyu seminerleri ücretsiz mi?

OSEM Eğitim Konvoyu seminerleri ücretsiz mi?

Evet. OSEM Eğitim Konvoyu, bir talep sonucu uğradığı yerden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. Bu sayfalarda yer alan onlarca sunum ve seminer de tamamen ücretsiz.

OSEM Eğitim Konvoyu sertifikalı eğitim veriyor mu?

OSEM Eğitim Konvoyu sertifikalı eğitim veriyor mu?

Evet. OSEM Eğitim Konvoyu, ilgili sayfalarda incelenebilecek olan onlarca sertifikalı eğitim programını talep oluşması halinde, şehrinizde de uygulayabiliyor. Ancak bunun için talebi yapan idare veya kurumla karşılıklı konuşularak belirlenen bir eğitim ücreti fatura ediliyor.

OSEM Eğitim Konvoyu nerelere uğrayacak?

OSEM Eğitim Konvoyu nerelere uğrayacak?

OSEM Eğitim Konvoyu, 7 bölgedeki 81 il ve yüzlerce ilçeye uğruyor. Sürekli hareket halindeki konvoyların programı ise taleplere göre belirleniyor. Kısaca “OSEM Eğitim Konvoyu bize de uğrasın” isteğini bu sayfalardaki formları doldurup bildirenlerin hangi bölgelerde yoğun olduğuna bakılıyor, konvoy güzergâhı o bölgelere öncelik verecek şekilde düzenleniyor.

OSEM Eğitim Konvoyu nerelere uğrayacak?

OSEM Eğitim Konvoyu size de uğrasın mı?

Kamuda yönetici veya teknik elemansınız. Siz ya da çalışanlarınız maliyet hesaplarken, ihaleye çıkarken, ihale yaparken ve hatta ihaleden sonra hakedişleri düzenleyip kontrol ederken onlarca sorunla uğraşıyorsunuz. Aklınıza takılan onlarca soru ve öneri biriktirdiniz. O zaman doğru yerdesiniz; “OSEM Eğitim Konvoyu bize de uğrasın” diyorsanız, hemen kaydolun

Kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz?

İster kamuda çalışın ister özel sektörde, İster kendi adınıza çalışın ister ücretli,
Asıl ve tek soru şu: Yapı sektöründe donanımlı bir teknik eleman mı olmak istiyorsunuz?
Kısaca “OSEM Eğitim Konvoyu bize de uğrasın” diyorsanız Hemen Kaydolun!

OSEM Eğitim Konvoyu Bizim Şehrimize de Uğrasın

Güvenlik koduGüvenlik kodunu değiştir
Etkinliklerimizden Haberdar Olun